FORGOT YOUR DETAILS?

CHAMPIONS BOARD

Year Skipper Class Nat/State
1964 J. Taylor C CLASS CAT NAT
1966 H. Voight XY 16 CAT VIC
1969 H. Kopp XY 16 CAT NAT
1971 D. Mason FLYING JUNIOR VIC
1972 K. Douglas DELTA VIC
1975 K. Wilson J.O.G VIC
1975 K. Wilson ENDEAVOUR 26 VIC
1976 H. Kopp AUSTRALIS VIC
1976 K. Wilson ENDEAVOUR 26 VIC
1976 K. Wilson J.O.G VIC
1977 A. Rose FJ VIC
1977 M. Carey PAPER TIGER NAT
1978 H. Kopp AUSTRALIS VIC
1978 J.A Rose FJ VIC
1978 K. Wilson J.O.G NAT
1978 K. Wilson J.O.G VIC
1979 B & P Cosgriff FLYING JUNIOR VIC
1979 D. Mason THUNDERBIRD VIC
1980 J. Jagger MINNOW VIC
1980 K. Wilson SONATA 8 VIC
1981 D. Jagger MINNOW VIC
1981 K. Wilson J.O.G NAT
1981 M. Carey TORNADO VIC
1982 M. Carey TORNADO QLD
1982 P. Cook MINNOW VIC
1984 P. Cook MINNOW VIC
1984 W. Bates SABRE NAT
1985 P. Cook SABRE VIC
1985 W. Bates SABRE NAT
1986 C. Rose FINN NAT
1986 W. Bates SABRE NAT
1987 P. Cook/A. Batty 420 VIC
1988 G. James/P. Wilson 125 VIC
1988 P. Bromley SABRE VIC
1988 P. Cook/A. Batty 420 VIC
1991 B. Golder MINNOW NAT
1992 P. Cook/A. Batty FIREBALL VIC
1992 P. Cook/A. Batty FIREBALL NAT
1993 P. Cook/A. Batty FIREBALL NAT
1994 P. Cook/A. Batty FIREBALL NAT
1995 P. Cook/A. Batty FIREBALL VIC
1995 S. Blanck IYRU YOUTH WORLD
1996 R. Blackburn SONATA 6 VIC
1996 R. Blackburn SONATA 6C.B.H VIC
1997 S. Blanck LASER RAD WORLD
1998 C. Chambers LASER RAD VIC
1998 P. Wilson MINNOW VIC
1998 P. Cook/G. James NOELEX 25 VIC
1998 G. Brown BLUEBIED VIC
1999 A. Kamer MINNOW NAT
1999 P. Wilson MINNOW VIC
1999 G. Brown BLUEBIRD VIC
1998 G. Douglas TIMPENNY VIC/Nat
1999 G. Douglas TIMPENNY VIC
2000 G. Douglas TIMPENNY VIC
2000 T. Brown BLUEBIRD VIC
2000 P. Wilson MINNOW NAT
2001 D. Brown BLUEBIRD VIC
2001 P. Wilson SABRE VIC
2002 R. Ironmonger LASER VIC
2003 R. Ironmonger LASER VIC
2003 R. Ironmonger LASER AUST. YOUTH
2003 R. Ironmonger LASER ISAF WORLD
2003 W. Bates SABRE NAT
2004 R. Robertson SONATA VIC
2004 G. Douglas TIMPENNY 670 VIC/NAT
2004 S. Morgan LASER AUST/YOUTH
2002 T. England/ J. Newman 420 VIC
2005 S. England LASER RADIAL AUST. YOUTH
2005 R. Ironmonger LASER VIC/ASIAN/ PACIFIC
2005 P. Endersbee S80 NAT/VIC
2005 R. Robertson SONATA 6.7 VIC
2005 W. Mercer ADAMS 10 VIC
2006 P. Endersbee S80 NAT/VIC
2006 W. Bates SABRE NAT/VIC
2006 R. Robertson SONATA 7 VIC
2007 Z. Douglas MOTH VIC
2007 W. Mercer A CLASS VIC
2008 W. Bates SABRE NAT
2010 C. Burns SABRE NAT
2010 G. Mackinven S80 VIC
2011 G. Burns MINNOW NAT
2012 W. Fox MINNOW NAT
2012 W. Bates SABRE VIC
2012 R. Milner TIMPENNY VIC
2012 G. Mackinven S80 VIC
2013 H. Harding MINNOW VIC
2013 P. Hackett SABRE NAT
TOP
Facebook
Instagram
Twitter
Donate